Școala Rutieră screenshot 0

Age ratingPEGI-3
详情评价版本信息

介绍 Școala Rutieră

Școala Rutieră este cel mai complex și util site pentru cei ce vor să obțină permisul de conducere și să stăpânească teoria și legislația rutieră în totalitate. La noi găsești tot ce ai nevoie pentru a promova examenul teoretic pentru obținerea permisului de conducere. Mai multă informație, mai bine explicată și mai bine organizată decât în orice carte de legislație.

Chestionarele auto de pe Școala Rutieră sunt cele de la examenul oficial DRPCIV și sunt actualizate conform ultimelor modificări ale Codului Rutier din 2020.

Învață în 4 pași simpli și vei avea succes garantat!

În „Pasul 1 Legislație și teorie” găsiți toată legislația și teoria structurată pe 5 cursuri, cel mai important fiind cursul de legislație rutieră explicat audio-video prin animații 3D.

În „Pasul 2 Indicatoare și marcaje” găsiți toate indicatoarele și marcajele rutiere explicate pe înțelesul tuturor.

În „Pasul 3 Mediu de învățare DRPCIV” găsiți toate întrebările de la examenul oficial DRPCIV, cu răspunsuri corecte, verificate de profesioniști și explicate audio-video prin animații 3D pentru a le putea înțelege mult mai ușor.

În „Pasul 4 Chestionare DRPCIV” găsiți chestionare DRPCIV ce au o interfață ca cea de la examinarea oficială, conținând toate întrebările oficiale de la poliție. Aici vă puteți testa cunoștințele acumulate în primii trei pași de învățare dar și să dobândiți cunoștințe noi, sistemul de chestionare fiind gândit în așa fel încât la final de chestionar să vă afișeze lista întrebărilor la care s-a răspuns greșit, variantele corecte ale acestora dar și explicațiile audio-video împreună cu legislația valabilă pentru acele întrebări greșite.

Vă recomandăm să vă creați un cont pe site, astfel vi se va memora statistica de parcurgere a pașilor de învățare și statistica fiecărui chestionar rezolvat. Crearea contului dar și utilizarea site-ului sunt gratuite.

Spor la învățat și succes la examinarea de la D.R.P.C.I.V.!

对于那些想要获得驾驶执照并全面掌握理论和道路法规的人来说,道路学校是最复杂和有用的场所。在这里,您会找到通过理论考试以获得驾驶执照所需的一切。比任何法律书籍都提供更多的信息,更好的解释和更好的组织。

道路学校汽车问卷是DRPCIV官方考试的问卷,并根据2020年道路法规的最新修订进行了更新。

通过4个简单的步骤学习,您将获得成功的保证!

在“第一步立法和理论”中,您将找到基于5个课程的所有立法和理论,其中最重要的是道路立法通过3D动画解释视听的过程。

在“第2步标记和标记”中,您将找到向所有人解释的所有标记和道路标记。

在“第3步DRPCIV学习环境”中,您将找到DRPCIV官方考试中的所有问题,答案正确,经过专业人士验证并通过3D动画解释了音频视频,使他们可以更轻松地理解它们。

在“第4步DRPCIV问卷”中,您将找到DRPCIV问卷,其界面类似于官方考试中的界面,其中包含来自警方的所有正式问题。在这里,您可以测试在前三个学习步骤中积累的知识,还可以获取新知识,并且设计了问卷系统,以便在问卷结尾时,您将看到错误回答的问题列表,它们的正确变体以及解释。音频视频以及针对这些错误问题的有效法律。

我们建议您在站点上创建一个帐户,这样您将保存学习步骤的统计信息以及所解决的每个问卷的统计信息。创建帐户以及使用网站都是免费的。

加强D.R.P.C.I.V.考试的学习和成功!

Școala Rutieră - 版本5.0.0.0

(24-10-2023)
其他版本
新特性Actualizări conform cu ultimele modificări ale codului rutier.

还没有评论或评分!要留下第一条评论或评分,请

0 Reviews
Info Trust Icon
保证非恶意应用此应用已通过病毒、恶意软件和其他恶意攻击的安全测试,不含任何威胁。